TAG: Kocham wiosnę !

, , 4 comments

Dzięki uprzejmości Dzezabells Beauty Blog mam okazję dzisiaj przedstawić bardzo fajny tag wpisujący się idealnie w obecny stan za oknem. A przy okazji poznacie mnie nieco z innej, bardziej osobistej strony. Jak wskazuje temat posta będę odpowiadać na pytania o wiośnie, a to czy ją kocham czy może nieco mniej dowiecie się z jedenastu bardzo fajnie przemyślanych pytań.


1. Ulubiony wiosenny lakier?

Najnowszy zakup w których się po prostu zakochałam, czyli Essie Watermelon. Piękny, żywy, głęboki róż, który przypomina mi rozkwitające kwiaty.

2. Ulubiony wiosenny produkt do ust?

Produkt na wiosnę powinien być delikatny, tak jak dopiero rozwijająca się natura, podkreślający urodę właścicielki ust. Moim wyborem będzie Catrice pure shine colour lip balm w odcieniu "Cherry-by". Nie jest on wyraźnych makijażem ust a właśnie taki dyskretnym podkreśleniem naturalnej urody, która teraz na tle wiosny powinna błyszczeć a nie być matowa.

3. Ulubiony ciuch na wiosnę?

Zdecydowanie ramoneska. Na razie jeszcze jest chłodno jak dla mnie, ale już nie mogę się doczekać aż w nią wskoczę.

4. Ulubiony kwiatek?

Może małe i niepozorne, ale bardzo lubię stokrotki, szczególnie te w których ujawnia się różowy kolor. Wybór totalnie bez powodu, tak jest i już.

5. Ulubiony wiosenny dodatek?


Opaska z kwiatkiem. Nie ważne, że podkradłam ja siostrze. Pamiętam jak kiedyś przyszłam w niej na zajęcia z fizyki, które odbywały się z dziekanem mojego wydziału i dostałam od niego komplement, cytuję "Wygląda Pani niczym wiosna", to chyba o czymś świadczy.

6. Które wiosenne trendy podobają Ci się najbardziej? (Makijaż, moda, cokolwiek!)

Szczerze to ich nie znam. Kojarzę tylko wybrane kolory przez Pantone na ten rok. Po przeszukaniu internetów i przejrzeniu wszystkich trendów podoba mi się wszechobecny denim, pastelowe kolory w tym róż i niebieski oraz wzory w kwiatki. Ale podobno teraz modne jest wszystko, więc będę nosić to w czym dobrze się czuję.

7. Ulubiona wiosenna mgiełka/perfumy?

Zwykle staram się używać perfum, które są pierwsze w kolejce do wykończenia, ale jeśli już mowa o tym jaki zapach z mojej kolekcji najbardziej kojarzy mi się z wiosną to będzie to mgiełka Bath&Body Works o nazwie "Beautiful Day". Stoi sobie dość zapomniana na półce ale czuję, że niedługo pójdzie w ruch.

8. Co kojarzy Ci się z wiosną?

Chyba jak każdemu, kwitnące drzewa, śpiew ptaków a także początki jazdy na rowerze.
9. Ulubiona rzecz związana z wiosną?

Jestem strasznym zmarzluchem, także każdy promyk słońca jest dla mnie na wagę złota.

10. Czy robisz wiosenne porządki?

Jestem pseudopedantką :). Mogę żyć w nieładzie jakiś czas i wcale mi to nie przeszkadza ale jak zaczynam sprzątać, robię porządki w każdym możliwym zakamarku, także u mnie nie ma czegoś takiego jak nagłe przypomnienie sobie na wiosnę o wielkich porządkach, Ja co jakiś w pokoju przetrząsam wszystko, wyrzucam to co mi nie potrzebne, to do czego już nie czuję sentymentu i układam na nowo.

11. Masz jakieś plany na Majówkę? 

Pisanie pracy inżynierskiej, a właściwie robieniu projektu, który będzie stanowił ważny element w analizie wybranego tematu.

--------------------------------

Mam nadzieję, że taki luźniejszy posta Wam przypadł do gustu. A osoby które nominuję do przedstawienia go na swoim blogu to :
Pozdrawiam
J.

4 komentarze:

  1. Bardzo lubię ten tag :)
    na większość pytań odpowiedziałabym podobnie
    a numer 9 to już w ogóle cała ja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Sporo odpowiedzi pokrywa się z moimi :)

    OdpowiedzUsuń