Co nieco o mnie

      Według mojego tż maleństwo i grubasek ... Tja. Jak wiadomo im nie wolno ufać w tych sprawach. Tak naprawdę pisać do Was będzie 21 letnia studentka informatyki na łódzkiej uczelni, pasjonująca się makijażem, należąca do grupy uzależnionych włosomaniaczek.

      Przygodę z makijażem zaczęłam w podstawówce, używając z wielkim zacięciem cieni dodanych do gazetek dla nastolatek, do dziś pamiętam ten stres kupując "13" będąc tylko 10 – latką. Zaś włosomaniactwem zajęłam się w wakacje 2013 roku. Mam nadzieję, że blog pomoże mi w uschematyzowaniu swoich poczynań i zwiększy moją motywację.

      Wracając do mnie są dwie inne rzeczy które uwielbiam robić, pierwszą jest taniec choć tylko amatorski. W nim czuję się wolna i bardziej pewna siebie niż normalnie, gdy tańczę mogę się zatracić i oddalić na jakiś czas od problemów rzeczywistości a poza tym jest to świetne ćwiczenia fizyczne. Drugą pasją jest jazda ale nie na rowerze czy na łyżwach , jazda wszelkimi pojazdami mechanicznymi wyłączając kosiarkę :P Od 18 lat posiadam prawo jazdy kat. B jednak to zdobyta rok później kat. A spędza mi sen z powiek. Od gimnazjum marzą mi się swoje własne 2 kółka ale cóż, na to trzeba sobie zapracować a program studiów na razie na to nie pozwala.

      Czy coś można jeszcze dodać ? Wysoka, szczupła, blond introwertyczka o zielonych oczach z alergia na chomiki :/ i stałym aparatem.


Charakterystyka urodowa


Włosy:

Od góry naturalny jasny blond z końcami pamiętającymi rozjaśnianie do koloru platynowego.
Porowatość średnia z elementami wysokiej.
Sięgające do łopatek. Wymarzona długość - do talii.
Proste (z jednym małym wyjątkiem) i cienkie lecz o dużej gęstości.


Twarz:

Skóra mieszana z przesuszającymi się policzkami .
Z niewielką już ilością zmian trądzikowych.
Wrażliwa, skłonna do zapychania