Pierwsze urodziny bloga - 7 Maja

, , 13 comments
Jestem śpiochem, zatem nie dziwie mnie fakt, że nieco zaspałam z tym postem, ale niedawno minął rok odkąd pojawił się mój kawałek internetu. Przywitałam się z Wami dokładnie 7 maja 2015 roku, po wielu przemyśleniach i namowie koleżanki.


W tym czasie bloga został odwiedzony prawie 33 tysiące razy i doczekał się 83 obserwatorów. Jestem z tego bardzo zadowolona i wdzięczna, zważając na to, że blog miał swoje lepsze i gorsze dni. Czasem jest napływ weny i posty pojawiają się często a czasem brakuje czasu oraz samozaparcia i wtedy nastaje cisza w eterze.

Cały czas się uczę prowadzenia bloga i staram się go ulepszać merytorycznie a także graficznie, mam nadzieję, że to będzie z biegiem czasu widać.

Przechodząc do najważniejszego chciałam wszystkim którzy tutaj zawitali z całego serducha podziękować, za każdy komentarz, uśmiech podczas czytania posta i miłe słowa. Jest to ogromna motywacja, która pomaga mi tworzyć dla Was coraz to nowe, lepsze rzeczy.

Czytelnicy są najważniejsi zatem mam nadzieję, że jesteście ze mnie jako autorki zadowoleni. Jednak nikt nie jest idealny zatem każda wskazówka, każda rada jest cenna. Będę wdzięczna za komentarze co mogłabym zmienić, ulepszyć, bądź co najbardziej lubicie czytać.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję ;)
J.

13 komentarzy:

 1. Gratuluję i życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję 1 roku i wielu kolejnych;) Ja chętnie oglądałabym Twoje włosy, więc proszę o Dni dla Włosów;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje i wytrwałości w pisaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego dla bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje i życzę wielu lat bloga! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. hej, bardzo Ci gratuluje i życzę wytrwałości, cierpliwości i mnóstwa pomysłów w blogowaniu! Tymczasem zyskujesz nowego obserwatora czyli mnie :D
  Podoba mi się u Ciebie, świetny blog! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję i życzę wielu kolejnych, owocnych latek na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje ! Zycze powodzenia w dalszym blogowaniu :-) :-) :-*

  OdpowiedzUsuń