#3 A co włosy na to ?

, , 8 comments
Dziś wracamy do kręcenia, trzeba w końcu wypróbować wszystkie możliwe rodzaje koczków :).
Bohaterem będzie gimnazjalny hit letni czyli kok na samym czubku głowy. Znalazłam też czas na ponowne sprawdzenie jak sprawują się u mnie "różki", ale co ja tu będę dużo pisać, podobno człowiek w ponad 70% procentach przyswaja wiedzę otrzymywaną przez zmysł wzroku zatem czas na zdjęcia.

Jak prezentował się sam koczek

Efekt po rozpuszczeniu = meeega objętość :)
Rozczesane włosy | Tuż po nocy | Kilka godz po wstaniu
Jak widać taki koczek nada włosom bardzo dużą objętość, szczególnie jeśli nosimy go cały dzień, jednak lepiej włosów za bardzo potem nie rozczesywać ponieważ efektu już nie zachwyca jeśli ma się z natury proste włosy, a co do trwałości to dokładnie widać, że po nocy nie zostaje nic oprócz minimalnego uniesienie włosów u nasady. Jestem ciekawa jaki byłby efekty na innej strukturze włosów. Jeśli ktoś robił takie eksperymenty i opisał na blogu bądź ma zdjęcia, chętnie przeczytam i zobaczę ;).

P.S Jak już wspominałam zrobiłam aktualizację #2 A co włosy na to ? także zapraszam na obejrzenie efektów :).


Pozdrawiam
J.

8 komentarzy:

 1. Muszę się w końcu nauczyć robić koczek na czubku głowy:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic prosteszgo :) głowa w dół, zbierasz włosy i kręcisz jak do zwykłego ślimaka :) tylko trzeba pamiętać żeby nie ściskać włosów za mocno.

   Usuń
 2. Jak to możliwe, że tobie się nie odgniatają włosy przy skórze w takim koczku? Mi się tam zawsze robi krzywizna, nie ważne jak zrobię koczka :<

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem ;p zapytaj moich włosów :) a naprawdę to może inaczej ja zakręcasz.

   Usuń
 3. A mi jakoś ten koczek nie wychodzi ;p Muszę popracować nad objętością moich włosów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tuż po rozpuszczeniu wyglądałam jak lew :3

   Usuń
 4. Heh, widzę, że moje włosy reagują na koczka podobnie do Twoich - kręcenie w ten sposób nie daje dużo xd Ale objętość mega <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Na moich włosach kilka chwil po rozpuszczeniu koczka nie byłoby nic widać. Pomimo tego, że mam włosy z natury falowane ; )

  OdpowiedzUsuń