Akcja zapuszczanie - podsumowanie po 1 miesiącu

, , 4 comments
 Z wielką niecierpliwością czekałam na ten moment, na zdjęcie w koszuli i na mierzenie włosów. Co przyniosły wyniki o tym za chwilę ale najpierw krótka opowieść co robiłam w tamtym miesiącu i co zamierzam robić w obecnym.

Spodziewałam się po sobie większego samozaparcia a skończyło się na tym, że planowaną skrzypokrzywę piłam co 2 dzień tylko przez pierwsze 2 tygodnie :/. Jednak udało mi się pamiętać aby codziennie brać 4 tabletki CP ... No i na tym koniec moich starań, no może raz użyłam na skórę głowy odżywki na porost, taka żem ambitna. Jednak to nie przeszkodziło moim włosom całkiem sporo urosnąć, dokładna ilość pod zdjęciem.

Tym razem plany na nowy miesiąc są bardziej złożone, planuję dokończyć opakowanie CP, wykorzystać końcówkę Jantara i Joanny Rzepy oraz stosować maskę drożdżową od Babuszki Agafii, a nóż skusze się na ponowne podjęcie próby codziennego picia skrzypokrzywy. Także trzymajcie kciuki ^^.

A tak prezentują się moje włosy po tym miesiącu.

Ta koszula nie jest jednak dobrym wyborem do określenia pomiarów bo za każdym razem układa się inaczej w zależności od tego jak się akurat usiadło ;/

Efekty:

Na początku moje włosy liczyły sobie 61 lub 61,3 cm w zależności od pomiaru. Po miesiącu suplementacji ich długość wynosi 63,5 zatem urosły o 2,2-2,5 cm :) Taki wynik jest dla mnie całkiem przyzwoity. Ale zobaczymy czy da się wyciągnąć z nich więcej. Udało mi się również zagęścić zakola. Jednak dalej martwi mnie wypadanie włosów, które trwa już od ponad 1,5 miesiąca, oby wcierki które planuję pomogły.

A jak wam poszło zapuszczanie ?

Pozdrawiam
J.

4 komentarze:

  1. Fajnie, że zagęściłaś zakola :) Piękne włoski :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny wynik, bralam kiedyś CP ale nie było spektakularnych efektów niestety ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dla mnie taki przyrost to marzenie =)

    OdpowiedzUsuń